12 Eylül 2010 Anayasa Referandumuna (anayasa değişikliğine) EVET!

Referandumda halkın AK Parti’nin politikalarını oylayacağını öne süren Sav, asgari ücretlilerin, geçinemeyen emeklilerin, kredisini ödeyemeyen öğrencilerin, işyerleri kapanan esnafın 12 Eylül’de AK Parti’den hesap soracağını söyledi. (O SENİN HÜSNÜ KURUNTUN)

CHP Gençlik Kolları İl Başkanları Toplantısı’nın açılışında konuşan Sav, 12 Eylül’de yapılacakanayasa değişikliğireferandumunu değerlendirdi. Anayasa değişikliklerinde Anayasa Mahkemesi ve HSYK’nın yapısını değiştiren maddelerin tartışıldığını ifade eden Sav, sandıkta bunlardan ziyade insanların AK Parti’nin politikalarını akıllarına getireceğini dile getirdi. (HAAA İNSANLAR ÖYLE DÜŞÜNÜR DİYORSUN.. YOKSA ÖYLE DÜŞÜNMELERİ GEREKİR Mİ DİYORSUN!)

AK Partililerin CHP’ye yönelttikleri ’12 Eylül’den CHP nemalandı’ suçlamalarına da değinen Sav, 12 Eylül’den hiçbir zaman CHP’nin yararlanmadığını söyledi. Önder Sav, CHP ile uğraşan irili ufaklı hiçbir partinin iflah olmadığını kaydederek, “Bu iktidar da tarihin çöplüğüne gidecektir” iddiasında bulundu. (SİZİN GİBİ TARİHİN KARA LEKESİ ZİHNİYETE SAHİP KİŞİLER “DİĞERLERİ GİBİ” BUNLARIN DA BAŞLARINA ÇORAP ÖRERSE GİDER TABİ! Bİ BIRAKIN BAKALIM KENDİ HALLERİNE, AYAKLARINA ÇELME TAKMAYI KESİN BAKIN NE İŞLER BAŞARIYORLAR!)

CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Umut Tunç ise Genç İşsizler Kurultayı toplayacaklarını dile getirdi.

BU ADAMLAR TÜRKİYE’YE VE MİLLETE YARARLI NE YAPMIŞ YA DA YAPACAK Kİ YAPMAK İSTEYENİN DE ÖNÜNE BARİKAT KURUYORLAR, Bİ ÇEKİLİN KENARA BE DİNAZOR ZİHNİYETLİ MEYMENETSİZ SIFATLILAR! İŞİNİZ GÜCÜNÜZ İŞ YAPMAYA ÇALIŞANA KÖSTEK OLMAK, BİR KERE DE SİZİN YARARLI BİR ÇALIŞMANIZI GÖRELİM ARTIK BIKTIK SİZİN BU FAYDASIZ MUHALİF TAVIRLARINIZDAN BEEEE!!!

önder sav dinazoru

ÖNDER SAV MEYMENETSİZİ

SIFATA BAK!

12 Eylül Referandum Referandumunun Sonucu Sonuçları Canlı Online Takip İzle Seyret