2011 burç yorumları aylık burçlar – Ocak 2011 terazi burcu aylık yorumu

2011 de terazi burcunu neler bekliyor

(aşağıdaki yorumları öz burcu terazi olanlardan daha çok, yükseleni terazi olanlar dikkate almalı)

2011 yılının ilk ayında sizi neler bekliyor? Gökyüzü hareketlerinden nasıl etkileniyorsunuz? Astrolog Ümran Ensari yorumluyor.

2011′de terazi burcunu neler bekliyor

Ocak ayında kişisel konularınızla ilgili bir süredir Satürn’ün sizi disipline eden, sıkan, daraltan etkisini hissetmeye devam edeceksiniz. Özellikle kişisel konularda her şeyi fazlasıyla ciddiye alabilir, kendinizi yalnız ve karamsar hissedebilirsiniz. Fakat Ocak ayının son döneminden itibaren çok daha olumlu gelişmeler sizi bekliyor.

Özellikle ilişkilerinizle ilgili yaşayacağınız gelişmeler iyimserliğinizi ve mutluluğunuzu arttıracak.

4 Ocak’ta meydana gelecek olan güneş tutulması önümüzdeki 6 ay boyunca hayatınızda etkili olabilecek gelişmeleri işaret ediyor. Bu tutulma, eviniz ve ailenizle ilgili konularda etkili olacak.

terazi burcu kadını terazi burcu erkeği terazi burcu yükseleni

Şimdiye kadar aile içinde yaşanan sorunları bu dönemde halledebilir veya şimdiye kadar fark etmediğiniz sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilir, babanız veya aileden biriyle ilgili konularda dikkatinizi çekecek gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Bu dönemde iyi giden ilişkilerinizle ilgili engeller çıkabileceği gibi kötü giden durumlarla da ilgili düzeltilmesi gerekenleri fark edebilir ve bunları düzeltme imkânı bulabilirsiniz.

Ailevi konularda desteklenebilir veya eleştiriler alabilirsiniz. Sizi zorlayan her türlü konuda olayları kontrol etmek yerine akışa bırakmanız daha yararlı olabilir.

Şans oyunlarından uzak durmanız gereken bir dönem.

7 Ocak’tan itibaren Venüs Yay burcuna geçecek ve sizi sevgi ve güzelliklerle ilgili konularda olumlu etkileyecek. Bu dönemde yakın çevrenizle ilgili çok olumlu gelişmeler yaşayabilir, yeni bilgiler edinebilir, iletişim gerektiren her türlü konuda başarılı olabilirsiniz.

Kısa geziler yapmak, çevrenizle çok daha uyumlu ilişkiler içinde olmak size birçok yönden fayda sağlayacaktır. Özellikle yakınlarınızla birlikte yeni projeler üzerinde çalışmalar yapabilir, fikirlerinizi ve duygularınızı rahatça ifade edebilir ve sevgi dolu karşılıklar alabilirsiniz.

13 Ocak’ta Oğlak burcuna geçen Merkür ise sizi ay boyunca ev ve aile ilgili konularda meşgul edecek. Bu transitin vereceği enerji ile aile içinde yeni kararlar alabilir, alınan kararlarla ilgili büyüklere danışabilir ve çeşitli tartışmalar yapabilirsiniz.

Evle ilgili konularda hareketlilik artıyor. Her türlü faaliyet için evi tercih edebilir ve orada kendinizi çok rahat hissedebilirsiniz.

15 Ocak’ta Kova burcuna geçen Mars ise önümüzdeki 2 ay boyunca, kendinizi yeteneklerinizle ortaya koymanıza yardımcı olacak.

Kendinize güveniniz ve enerjiniz artıyor. Özellikle sportif faaliyetler açısından çok olumlu günlerdesiniz.

Rekabete açık oluşunuz risk almak konusunda cesaretinizi de arttırabilir. Bu sebeple şans oyunlarında ve sportif faaliyetlerde biraz daha tedbirli olmanız da yarar var.

Aşk ilişkileri konusunda ise arzularınız ve duygularınız yoğunlaşabilir, sevdiğinize karşı daha sıcak davranabilirsiniz.

Çocuklarla olan ilişkilerinizde ise biraz zorlanabileceğiniz bir dönemdesiniz. Onlara baskıcı davranabilir sonucunda da gerilimli tartışmaların içinde kendinizi bulabilirsiniz.

19 Ocak’ta meydana gelecek olan Dolunay ise bir süre önce başlanan işlerinizle ilgili alacağınız sonuçlanmaları gösterebilir. Bu sonuçlar işiniz, kariyeriniz ve hedeflerinizle ilgili olabilir.

20 Ocak’ta Güneş’in Kova burcuna girmesiyle birlikte önümüzdeki bir ay boyunca mutluluğunuza odaklanacak ve aşk hayatınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayacaksınız.

Bu süreçte mutluluğunuz ve canlılığınız artıyor. Eğlenmek ve mutlu olmak hayatınızın birinci hedefi haline gelebilir.

Kendinizi özgür hissetmek isteyebilirsiniz. Özgüveninizin yükseldiği bu günlerde ilişkileriniz son derecede açık ve net olabilir. Özellikle aşk hayatınızla ilgili kendinizi son derece mutlu hissedebilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte vakit geçirebilir ve daha da yakınlaşma fırsatı bulabilirsiniz.

22 Ocak tarihinde Jüpiter Koç burcuna geçiyor. Haziran ayına kadar burcunuzda hareket edecek olan Jüpiter ise size özellikle ikili ilişkilerinizle ilgili bolluk ve şans müjdeliyor. Bu süreçte hayata daha pozitif gözlerle bakabilir, ilişki sorunlarınızı kolayca çözebilirsiniz.

Bu ay özellikle 17 Ocak ve 26 Ocak tarihleri daha fazla zorlayıcı etkilere sahip günler olabilirler. Bu günlerde olayları anlayışla karşılamalı ve sakin kalmaya çalışmalısınız.

BENZER YAZILAR

Kaynak: guzel kadinlar moda bloglari >>