Atasay’dan Annelere Mesaj Var: Anneler Günü’ne özel sevgi dolu hediyeler

En özel anları kutlanmaya değer kılan Atasay’dan, Anneler Günü’ne özel sevgi dolu hediyeler!

ATASAY Anneler Günü Hediye Alternatifleri

Anneler Günü’ne özel sevgi dolu hediyeler

Dokunduğu her şeyi güzelleştiren annenizi, Atasay Jou’nun Anneler Günü’ne özel tasarladığı birbirinden anlamlı mesajlar içeren kolyeleri ile mutlu edin.

Anneler Günü’nde en değerli varlığınız annenize unutamayacağı bir mesajla, kalbinizden gelen en özel hediyeyi vermek ister misiniz? En özel anları kutlanmaya değer kılan Atasay’ın, Anneler Günü’ne özel tasarladığı Jou kolyeleri tüm annelerin kalplerini fethedecek. Yedi farklı mesaj içeren kutularıyla her bir kolyeye ayrı bir anlam katan Jou tasarımlarından birini annenize hediye ederek ona unutamayacağı bir Anneler Günü yaşatacaksınız.

Dokunduğu her şeyi güzelleştiren annelere anne ve çocuğunun ellerini simgeleyen kolye, anne – kız aşkı hep yanınızda olsun diyenlere ucunda minik kalplerin yer aldığı sallantılı kalp kolye ya da “Ellerin Hep Ellerimde Olsun Canım Annem” diyenlere yan yana iki el figürünün yer aldığı Jou Atasay kolye bu Anneler Günü’nde annenizi mutlu edecek alternatifler arasında. Anne – kız aşkı sonsuza kadar diyenler ise kız figürlü çift zincirli kalp kolye, “Dünyanın En Özel Meleği Canım Anneme” diyenlere çift zincirli büyük – küçük kalpli kolye, anne – kız aşkı hep kalbimizde diyenlere üç minik kalpli kolye ya da “Kalbim hep yanında Canım Annem” diyenlere iç içe iki kalbin yer aldığı Jou Atasay kolye, bu Anneler Günü’nde en özel olacak hediyeler arasında.

Dokunduğu her şeyi daha da güzelleştiren annenizi, Anneler Günü’nde çok özel hediyelerle sevindirmek için en yakın Atasay mağazasına ya da shop.atasay.com adresine uğramanız yeterli.