Bosch’tan beyaz eşya alanlara Bosch Car Service’ten ücretsiz check-up kampanyası sürüyor

Bosch Ev Aletleri’nin geçtiğimiz yıl Bosch Car Service ortaklığı ile başlattığı beyaz eşya alana ücretsiz otomobil check-up’ı kampanyası 2009 yılında da devam ediyor. Yoğun talep üzerine 30 Aralık 2009 tarihine kadar uzatılan kampanya kapsamında, Bosch markalı beş büyük beyaz eşyadan birini alanlar, Bosch Car Service’lerde marka ve model ayrımı olmaksızın otomobillerine ücretsiz check-up yaptırabilme olanağı kazanıyor.

”Yaşam için teknoloji” sloganıyla hayatı kolaylaştıran ve insanlara her zaman güvenebilecekleri çözümler sunan Bosch Ev Aletleri, tüketicileri küresel ekonomik krizin etkilerinden korumak amacıyla düzenlediği kampanyalara devam ediyor. Geçtiğimiz yıl Bosch Ev Aletleri ve Bosch Car Service (BCS) işbirliği ile İstanbul’da başlatılan ücretsiz check-up kampanyası, yoğun talep üzerine uzatıldı ve içeriği genişletildi. 30 Aralık 2009 tarihine kadar İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Adana’ya ek olarak Samsun, Trabzon, Konya, Kayseri, Muğla ve Antalya’da geçerli olacak kampanya çerçevesinde Bosch markalı buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi veya fırın alan tüm tüketiciler, verilen hediye kuponu ile BCS’lerde araçlarına ücretsiz check-up yaptırıyor ve BCS Premium Card kazanıyor.

Her marka, her modele ücretsiz check-up

Marka ve model ayrımı gözetmeksizin tüm araçları kapsayan ücretsiz check-up, elektronik arıza kontrolü-diagnostik, motor yağı seviyesi, cam ve radyatör suyu, direksiyon, antifriz ve fren hidroliği, polen, hava ve yakıt filtreleri, şarj ve marş sistemleri, fren sistemleri, klima kayışları, ısıtma ve soğutma kontrollerinin yanı sıra aydınlatma sistemleri ve far ayarlarını da içeriyor.

Bosch Ev Aletleri ve BCS işbirliğiyle gerçekleşen kampanya ile Bosch marka beyaz eşyaları tercih eden tüketiciler, ücretsiz check-up’ın yanı sıra BCS Premium Card kazanarak, yıl boyunca sayısız avantajlardan da faydalanabiliyor. Premium Card’ın sunduğu avantajlar arasında arıza tespitinde yüzde 20, işçilikte yüzde 5 indirim imkanları ile birçok özel kampanya ve promosyonlar yer alıyor.

30 Aralık 2009 tarihine kadar geçerli olan kampanyaya katılan Bosch Car Service listesine, www.boschservice.com.tr ve www.boschevaletleri.com adresinden ulaşılabiliyor.