Defne Joy Foster Neden Nasıl Öldü?Defne Joy Foster öldü..

Arkadaşı Ahmet Altan’ın Oğlu Kerem Halit Altan’ın Evinde Rahatsızlandı. Astım rahatsızlığı olduğu öğrenilen Defne Joy Foster, dün gece arkadaşlarıyla eğlendikten sonra Gazeteci Ahmet Altan’ın oğlu Kerem Halit Altan’a ait eve geldi.

Bir süre sonra Defne Joy Foster, fenalaştı. Kerem Altan, Foster’a müdahale ederek elini yüzünü yıkayıp kendine getirmeye çalıştıysa da başarılı olamadı.

Haber verilmesinin ardından sağlık ekipleri söz konusu adrese geldi. Ancak yaptıkları kontrolde Defne Joy Foster’in öldüğünü belirledi.

Ünlü sunucu ve oyuncu Defne Joy Foster, arkadaşının evinde ölü bulundu. Peki defne joy foster neden öldü?

Defne Joy Foster Neden Nasıl Öldü?

“Solunum yetmezliği” ve “kalp krizi” sonucu öldüğü sanılan Foster’ın, kesin ölüm sebebi yapılacak otopsiden sonra belirlenecek.

Defne Joy Foster’ın Eşi Olay Yerine Gelerek Bilgi Aldı. Foster’in eşi İlker Yasin Solmaz ile Ahmet Altan da olay yerine gelerek yaşananlar hakkında bilgi aldı.

Savcının incelemesinin ardından Defne Joy Foster’in cenazesi hastaneye kaldırıldı. Kerem Halit Altan ise ifadesine başvurulmak üzere polis merkezine götürüldü.

Defne Joy Foster’in Ölüm Sebebi Otopsiden Anlaşılacak. “Solunum yetmezliği” ve “kalp krizi” sonucu öldüğü sanılan Foster’ın, kesin ölüm sebebinin yapılacak otopsiden sonra anlaşılacağı öğrenildi.

TRT’de “Çeyiz Şov” programını da sunan Defne Joy Foster, son olarak “Yok Böyle Dans” adlı programa yarışmacı olarak katılmıştı. Annesi Türk, babası Amerikalı olan Foster, 3 yıl önce evlenmiş ve bir oğlu olmuştu. via