• İKİZLER BURCU YÜKSELEN VE AY BURCU BOĞA
  • YÜKSELEN YÖNETİCİSİ 1.EVDE GÜNEŞ VE K.AY DÜĞÜMÜYLE KAVUŞUMDA
  • YÜKSELENDE 4 KİŞİSEL GEZEGEN (AY,GÜNEŞ,VENÜS,MERKÜR)+K.AY DÜĞÜMÜ
  • YENİ AY FAZINDA DOĞMUŞ-Dışa dönük paylaşımcı , kendisiyle bir hayli barışık ve eğlenceli.
  • Uma Thurman ve Elizabeth Taylor’un HARİTA TİPİ olan tahterevalli harita tipine sahip. Bu İkizler burcu özelliklerini iyice arttırır, Sürekli yer değiştiren görüşler ve kendi içindeki zıtlıklara işaret eder. Aynı zamanda kişi iyi birer gözlemci olabilir ve entelektüel konularda hareketlidir. Zihinsel konularda aktif bir yaşamları ama ikilemleri de vardır. Her şeye muhalif olmaya yatkın, hemen savunmaya geçen, çoğunlukla içsel anlamda kararsız ve huzursuz olabilen tiplerdir.

Güneş Açıları: 1.evde İkizlerde Venüs,K.Ay Düğümü kavuşumu, Uranüs zıt açısı.

Ay Açıları: 1.evde Boğada Merkür, ASC kavuşumu, Mars-Satürn kavuşumu zıt açısı, Jüpiter trinesi.

Mars Retro Akrep burcunda 7.evde Satürn ile kavuşumda. İlişkilerde dediğim dedik ve sabit fikirli, aynı zamanda tartışmacı bir kişilik veren konumlar. 3-4 sene öncesine göre erkeklere karşı daha toleranslı olabilirsin. Daha anlayışlı ve daha dışa dönüksündür -erkeklere karşı özellikle.

İkizler özelliklerini yoğun olarak gösteren birisindir yükselen burcun Boğa ancak İkizler huylarını daha fazla gösterirsin fiziksel anlamda Boğa burcu bayanları gibi etine dolgun olabilirsin ancak Yükselen burcunda ciddi bir İkizler burcu birikimi de var ayrıca Merkür de burada yani İkizler burcunu yöneten gezegen.

Boğa burcunda bulunan ay yükselen ve Merkür sesinin çok çok tatlı ve hoş olabileceğini göstermekte. Kelimelerini tane tane söylüyor olabilirsin. Çok konuşma potansiyelin de çok yüksek :)) Bunun yanında güvene çok ama çok önem verirsin, maddi anlamda güçlü olmak seni güvende hissettirir. Yemen içmene dikkat etmelisin Boğa burcunda buluna gezegenler keyfine, rahatına aşırı düşkün olabileceğini evde tembellik yapmaya meyilli olduğunu gösteriyor. Ayrıca yemeğe de düşkünlük gösterebilirsin. Çünkü Boğalar yemeğe oldukça düşkündür. Boğa burcundaki gezegenlerin ve yükselen burcunun Jüpiter’den aldığı olumlu açıda kilo alımının yıllar geçtikçe artabileceğini göstermekte. Çünkü Jüpiter gezegen ve burç özelliklerini bazen abartmamıza neden olabilir.

Yükselen burcunda yani haritanın 1.evinde biriken gezegenler Koç burcuna özgü bazı huyları da bünyende barındırdığını yani zaman zaman fazlaca bencilleşip egonu düşünen biri olup çıkabileceğini göstermekte. Fiziken ve fikirsel anlamda kendini diğer insanlardan üstün görme gibi yanlışlara sık sık girebilirsin bu konumlanmalar nedeniyle. Güneş’inin Venüs ve K.Ay Düğümü ile kavuşumu seni daha dışa dönük, diplomatik ve sanatçı ruhlu biri yapmıştır. Sanata, edebiyata ve güzelliklere aşırı düşkünsündür ve ortaya çok güzel işler çıkartabilir, insanlarla çok iyi ortaklaşa işler yapabilirsin. İdare etme yeteneğin ve liderlik etme potansiyelin yüksektir. Aynı zamanda yine bu konumlanma kadersel şans anlamına da gelmektedir. Venüs iyicil bir gezegendir ve K.Ay Düğümü (kadersel düğüm) ile kavuşumu sana şans getirir hayatın boyunca. Bu şans sosyal anlamda olabileceği gibi sanatsal ya da yeteneksel anlamda da olabilir. Mesela el ile yapabileceğin çok iyi şeyler olabilir, sanatsal açıdan düşündüğümüzde. Çünkü ellerini iyi kullanabilirsin, pratik hızlı ve yetenekli ellerin vardır tahminimce. Çünkü İkizler elleri temsil eder ve İkizler’de ciddi konumlanmaların mevcut. Üstelik K.Ay Düğümün, Güneş ve Venüs’ün İkizler’de. Esprili, neşeli, güler yüzlü ve çevren tarafından sevilen birisindir. Ancak bazen birden bire alev alıp herkesi topa tutabilecek bir yapın da vardır muhtemelen 😀 Çünkü Ay’ın Mars ve Satürn ile zıt açıda ve bu Ay için kötü bir görünümdür. Birden bire aniden insanları şok edercesine değişip şaşırtıcı çıkışlar yapabilirsin bu yüzden. Güneş-Uranüs zıtlığı da bu dediğimi doğruluyor. Ani başlangıçlar ve bitişlere sık rastlayabilirsin hayatında.

Evlenme konusunda sana şu kadarını söylemeliyim, biraz sabretmen gerekebilir 😉 Geç ama sağlam bir evlilik yapabilirsin bence. Belki de geç olmaz kimbilir. Evleneceğin ya da aşık olacağın insan kavgacı biraz (ya da çok) sinirli yapılı ve güçlü biri olabilir. Mars ve Pluto (Akrep ve/veya Koç burcu gibi) karakterli biri olacak muhtemelen. Aynı zamanda bağımsızlığına düşkün, sanatçı bir yönü de olabilir. Evliliğin ya da beraberliğin tartışmalı geçebilir ancak bu sizi daha da kenetleyecektir çünkü sen süt dökmüş kedi gibi olan sessiz erkekleri sevmezsin 😉 Biraz atraksiyon ikinize de iyi gelecektir. Seni mücadeleye, hırslanmaya, spora, harekete yöneltecek bir partnere şiddetle ihtiyacın var.

Güçlü, kendi kendine yetebilecek, muhalif yönü kuvvetli ve biraz da narsist bir kızsın =)

Analiz yaptığım harita

Sevgiler.