Kenan Işık Öldü Mü

Kenan Işık Öldü Mü? kenan ışığın kaza geçirdiğini duyduğumda kulaklarıma inanamadım tabiki haberleri izleyen gözlerime de.. kenan ışık; dadı dizisi, kim beş yüz milyon ister ve kim milyoner olmak ister yarışmasıyla milyonların gönlünde taht kurmuş saygılı ve karizmatik oyuncu/sunucu.. ama herşeyden önce samimiyeti ve duyarlılığıyla sevilen ve sevgiyi hak eden bir “insan”.. kendisini çok sevdiğim için kaza haberi beni de birçok kişi gibi çok üzdü.. kendisine Allah’tan acil şifalar ve hayırlı uzun bir ömür temenni ediyorum…

kenan ışık’ın son sağlık durumu hakkında yeni şafakta yazan habere göre;

Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nden Kenan Işık’ın sağlık durumuna ilişkin yazılı açıklama yapıldı.

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“Acil servisimize gelişinden bu yana bilinci kapalı olan hastamız Kenan Işık’ın tedavisi, yaşamsal açıdan önemli organlarının dengelerini sağlamak ve beyin dokusunu korumak amacıyla yoğun bakım ünitemizde sedasyon altında devam etmektedir. Hastamızın durumu stabil seyretmekte olup hayati tehlikesi sürmektedir.”

Tiyatro sanatçısı Kenan Işık’ın tedavisinin, yaşamsal açıdan önemli organlarının dengelerini sağlamak ve beyin dokusunu korumak amacıyla yoğun bakımda devam ettiği bildirildi.