sahibinden yeni apple ipod shufflesahibinden yeni apple ipod shuffle satılık. YENİ ELİME ULAŞTI. HİÇ KULLANILMADI, KUTUSUNDA DURUYOR, FATURALIDIR. FATURASIYLA BERABER GÖNDERİLECEK. turuncu  ipod shuffle fiyat 80 tl. son. PAZARLIK YOK ÇÜNKÜ PİYASADAN ÇOK DAHA UCUZA SATIYORUM. (piyasada apple ipod shuffle fiyatları 100-120 tl. arasında) apple ipod shuffle kaç lira? piyasada 120 bende 80 lira. sosyetikbitpazari@gmail.com iletişim adresimden ulaşabilirsiniz.

apple ipod shuffle 2gb özellikleri

Yeni nesil iPod shuffle.

Mükemmel karma.

Yeni, rengarenk, tak ve git iPod shuffle. Düğmeleri, VoiceOver özelliği ve çalma listeleriyle iPod shuffle’ın en iyisi.

Mükemmel karma.
Yeni, rengarenk, tak ve git iPod shuffle. Düğmeleri, VoiceOver özelliği ve çalma listeleriyle iPod shuffle’ın en iyisi.

Tasarım. Giyilebilir olduğu kadar şık.

Pürüzsüz, cilalı alüminyum. Parlak beş renk.
Tek parça alüminyumdan yapılmış ana gövdesi, göz alıcı parlaklıkta cilalandı. Bu sayede yeni iPod shuffle sağlam, pürüzsüz ve dayanıklı. Ve renk paleti sayesinde mükemmel bir moda aksesuarı. Işıl ışıl gümüş, mavi, yeşil, turuncu veya pembe renklerden birini seçin.

Çalacak yüzlerce müzik parçası.
Hiçbir favori melodinizi ihmal etmeyin. 15 saate kadar pil ömrüyle1 iPod shuffle, yüzlerce müzik parçasına yetecek2 2GB’lık depolama kapasitesi sağlıyor. Bu, işte veya antrenmanda dinleyebileceğiniz en sevdiğiniz şarkılar için bolca yer olması demek. Çoklu listeler, Genius Karmalar, podcast’ler ve sesli kitaplar için de.

Her yere, her şeyle gider.
iPod shuffle sadece taşınabilir değil. Giyilebilir de. İster iş temposunda, isterse koşu pistinde olun, bir kez gömleğinize, ceketinize, antrenman kıyafetinize, sırt çantanıza veya el çantanızın kayışına tutturduğunuzda artık orada kalır. Ve evet, kişiselleştirilmiş isim yazdırma için hala yer var, sadece Apple Çevrimiçi Mağazası’nda.

Denetimler. Tam düğmenin üzerinde.

Müziğinizi tek bir tıkla kontrol edin.
iPod shuffle’ın ön kısmındaki büyük, tıklanabilir denetim pedi geri döndü. Önceki iPod shuffle modellerindekinden yüzde 18 daha büyük, böylece müzik denetimlerini görmek ve kullanmak daha da kolay. Çalmak ve duraklatmak için ortadaki düğmeye basın. İleri veya geri geçiş yapmak ve sesi ayarlamak için dıştaki düğmelere basın. Tık, tık, tık. Bu, parmaklarınızın müziği.

Sevdiğiniz gibi çalın.
Belki spontane bir kişiliğiniz var. Veya düzenli olmayı tercih edenlerdensiniz. Shuffle düğmesini dinleme tarzınıza uyan konuma çevirmeniz yeterli. Sola çevirdiğinizde yepyeni müzikler rasgele sırayla çalınır. Orta konuma getirdiğinize müzik parçalarınız sırayla çalınır. Veya sağa çevirerek iPod shuffle’ı kapatın.

VoiceOver. Duymak istediklerinizi söyler.

Müzik parçalarınız dile gelsin.
Diyelim ki bir müzik parçası dinliyorsunuz ve parçanın adını veya sanatçısını bilmek istiyorsunuz. iPod shuffle’ın üzerindeki yeni VoiceOver düğmesine bastığınızda size bunları söyler.3 Hatta VoiceOver özelliğini kullanarak listelerin adlarını bile dinleyebilir ve bunlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Ve pilinizin şarj olması gerekiyorsa, VoiceOver size bunu da söyler.

Sanatçı ve müzik parçası adı
O anki izi ve sanatçıyı dinlemek için basın.

Çoklu listeler
Liste menüsünü dinlemek için basılı tutun.

Pil durumu
Pil durumunu dinlemek için iki kez basın.

Dilinizi konuşur.
Bir Fransız aşk şarkısı. Bir İspanyol bolero’su. Bir İtalyan cantata’sı. Müzik arşivinizde tüm dünyadan müzik parçaları var. İşte tam bu nedenle VoiceOver 25 farklı dilde konuşuyor. Böylece müzik parçalarının başlıklarını ve sanatçılarını kendi yerel dillerinde veya seçtiğiniz herhangi bir dilde söyleyebilir.

Listeler. Her ruh hali için mükemmel karma.

Kalbinizdekine ayarlayın.
Mac veya PC’nizdeki iTunes ile iPod shuffle’ınızı yüklemek çok kolay. İstediğiniz listeleri, sesli kitapları, podcast’lerı ve diğer ses dosyalarını sadece seçin eşzamanlayın.

Tek bir liste yetmediğinde.
Bilgisayarınızdaki iTunes’da muhtemelen birden çok listeniz bulunuyor. Biri, iş koşuşturmanız için. Diğeri, spor salonu için. Diğeri ise sadece dinlenip rahatlamak için. Bu listelerin tümünü iPod shuffle ile eşzamanlayın ve içinde bulunduğunuz ruh haline en mükemmel uyan karmayı çalın. Her bir listenin adını söyleyen VoiceOver sayesinde listeler arasında geçiş yapmak ve istediğiniz listeyi bakmadan bulmak çok kolay.

iPod shuffle’a Genius geliyor.
iPod shuffle’da iyi bir müzik karması elde etmenin başka bir yolu daha var: Bırakın bu işi Genius yapsın. Bilgisayarınızdaki iTunes’da Genius özelliğini etkinleştirin ve bırakın birbirine uyan şarkıları otomatik olarak bulsun. Bu şekilde iPod shuffle’ınız ile kolayca eşzamanlayabileceğiniz Genius Karmaları oluşturulur. Uzun süredir, neredeyse hiç dinlemediğiniz müzik parçalarını yeniden keşfetmenin mükemmel bir yoludur.1.Testler, üretim öncesi donanım ve yazılım kullanılarak Apple tarafından Ağustos 2010 tarihinde gerçekleştirilmiştir.

1.Çalma listesi iTunes kullanılarak CD’lerden aktarılan (128 Kbps AAC) ve iTunes Mağazasından satın alınan (128 Kbps AAC) içerikten oluşan 358 benzersiz müzik parçası içeriyordu. Pil testleri özel iPod birimleri tarafından yürütülmüştür; gerçek sonuçlar farklı olabilir. Şarj edilebilir pillerin sınırlı sayıda şarj döngüsü vardır ve ileride değiştirilmesi gerekebilir (bkz. ). Pil ömrü ve şarj edilebilme kapasitesi kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişir. Ek bilgi için adresine bakın.
2.1GB = 1 milyar bayt; gerçek biçimlendirilmiş kapasite daha azdır.
3.Belirli diller mevcuttur.